Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás v úterý 9. srpna pozvali do příjemného prostředí kongresového a sportovně-relaxačního centra Oáza Říčany na tematickou prezentační akci

,,Zachycení Reality Mobilními Laserovými Skenery“

Mobilní skenování

V tento den Vám během koncentrovaných čtyř hodin představíme současné světové trendy v mobilním laserovém skenování, které postupně nahrazuje práci s klasickými stacionárními skenery. Uvidíte zde mobilní skenery specializované na geodetické zaměření, extrémně přesné průmyslové mobilní skenery, univerzální mobilní skenery pro použití na více platformách (chůze, automobil, UAV, letoun).

900x550-Pointfuse-09152015_negative

Efektivita

Na konkrétních firmách Vám ukážeme, jak nebývalá efektivita mobilního laserového skenování  obrovsky zvedá konkurenceschopnost těchto firem a následně přináší velmi rychlý návrat investice.

eyesmap-18

Praktické ukázky skenování a zpracování dat

Po hlavním programu bude pro zájemce následovat ukázka skenování s přístrojem GeoSLAM ZEB-REVO a Mantis F5b a následné zpracování dat a porovnáním výsledků s realitou.

slider2

Software

Doba pokročila i v oblasti software pro zpracování naskenovaných dat. Důležitou součástí prezentací proto budou i ukázky zpracování získaných mračen bodů do použitelného tvaru v intuitivních programech, pro jejichž obsluhu není potřeba zvláštních znalostí a zaškolení obsluhy. Několik si jich představíme, porovnáme možnosti, ceny, náročnost ovládání, atd. Také předvedeme zpracování mračna bodů do CAD systému pouhými několika kliknutími. Představíme si i novinku, velmi zajímavý projekt od českých vývojářů – prohlížečku 3D dat určenou pro naprosté laiky a ovladatelnou takřka malými dětmi.

PLANT-IMAGE_zmena-velikosti

Zahraniční hosté

Za firmy GeoSLAM Ltd. a Mantis Vision Ltd. přivítáme zástupce, kteří představí současnou špičku svého vývoje. V případě zájmu budou anglické prezentace tlumočeny do češtiny.

slider-laserovy-skener-lidar-zeb1

Program prezentace

9:30 – 10:00     Registrace

10:00 – 10:45    GeoSLAM – univerzální a výkonné mobilní skenery pro rychlý sběr dat, ZEB-REVO (p. Marcel Goyvaerts)

10:45 – 11:00    Software pro zpracování mračen bodů – Pointcab, Cloud Compare, 3DReshaper, Pointfuse, atd.

11:00 – 11:10     Přestávka

11:10 – 11:45     3D Laser Mapping Robin – univerzální skener pro použití na více platformách – za chůze, na automobilu, motocyklu, UAV, letounu, atd.

Surphaser – extrémně přesné skenery pro průmyslové použití, velmi přesné mobilní skenování

Checkterra – jednoduchá prohlížečka 3D dat (p. Vít Maršálek)

11:45 – 12:15    Občerstvení

12:15 – 13:15    Mantis Vision – přesné ruční 3D skenery, Mantis Vision – partner společnosti Google v Projektu Tango (p. Jörg Meixner)

13:15 – 14:15    Praktická ukázka skenování přístrojem GeoSLAM ZEB-REVO a následné zpracování dat

 

Poznámka: Účast na prezentaci je ZDARMA, pouze prosíme předem o potvrzení Vaší účasti do pátku 5.srpna, případně sdělení počtu osob.

Oáza Říčany