Společnost Zoller + Fröhlich představuje mapovací systém FlexScan 22. V čem a proč je unikátní?

  1. Kombinace statického a mobilního skenování: FlexScan 22 integruje přesnost statického skenování s efektivitou mobilních systémů, což je ideální pro různé aplikace, od stavebnictví po forenzní analýzu.
  2. Univerzální montáž: Systém lze snadno připojit k různým podpůrným systémům, včetně batohů, vozíků na stativu, pevných stativů a robotů, což zvyšuje jeho flexibilitu v terénu.
  3. Vysoce kvalitní kamerový systém: Panoramatická kamera umožňuje barevné mapování mobilních skenovacích dat s vysokou barevnou věrností a dynamickým rozsahem.
  4. Projektově adaptivní přístup: Systém lze přizpůsobit specifickým potřebám každého projektu, což šetří čas a zdroje a zvyšuje konkurenceschopnost uživatelů.
  5. Vysoká měřicí přesnost: FlexScan nabízí mimořádnou přesnost až 2,5 mm ve výsledku SLAM, s každým skenovaným profilem obsahujícím 10 000 bodů pro nejjemnější detaily v 3D modelech.
  6. Přesný sledovací systém: Systém zaznamenává přesnou polohu, orientaci a pozici SLAM platformy.
  7. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití: Jeho univerzální design umožňuje použití jak v exteriérových, tak interiérových prostředích.

Tyto vlastnosti činí Z+F FlexScan 22 výjimečným nástrojem pro různé průmyslové a výzkumné aplikace, zvyšující efektivitu a přesnost ve sběru dat.