Septentrio – odolné, vysoce přesné přijímače GNSS a inerciální systémy pro náročné průmyslové aplikace, známé svou dokonalou odolností proti rušení a podvržení signálů

Spolehlivé určování polohy s vysokou přesností pomocí GPS a GNSS
Společnost Septentrio navrhuje a vyrábí multifrekvenční polohovací technologii GPS/GNSS s více konstelacemi pro náročné aplikace. Jádrem našich přijímačů je nejnovější technologie GNSS, která zajišťuje spolehlivé určování polohy na úrovni centimetrů. Naše přijímače jsou známé svým vynikajícím výkonem, vysokou úrovní zabezpečení a odolností v náročných prostředích. Proto naše výrobky slouží v aplikacích kritických z hlediska bezpečnosti a jsou součástí kritické infrastruktury po celém světě.

Více než 20 let inovací
Společnost Septentrio byla založena v roce 2000 jako odštěpný závod společnosti imec, největšího a nejpokročilejšího výzkumného ústavu polovodičů na světě s více než 5000 výzkumnými pracovníky. Od počátku jsme používali nejpokročilejší polovodičové konstrukce pro nízkou spotřebu, vysoký výkon a zmírnění rušení. Nedaleká univerzita KULeuven je jednou z předních evropských univerzit a je vynikajícím zdrojem špičkových talentů v oblastech, jako je zpracování signálů a pokročilé algoritmy, ačkoli přitahujeme špičkové odborníky z celého světa. Nadále spolupracujeme s imecem i dalšími vysoce specializovanými partnery na vývoji nejlepších přijímačů GNSS na světě.

Špičková technologie GNSS
Od svého založení se společnost Septentrio podílela na mnoha programech Evropské kosmické agentury a programu Galileo GNSS. Vyvinuli jsme například první přijímače pro dekódování pokročilých signálů z družice Galileo a od té doby testujeme a ověřujeme všechny signály Galileo, včetně signálů PRS.

Kvalita v naší DNA
Ve společnosti Septentrio bereme kvalitu velmi vážně a nechceme dělat kompromisy, pokud jde o kvalitu našich přijímačů GNSS té nejvyšší kvality.
Vše, co děláme, má za cíl vytvářet výhody pro naše zákazníky. Naším hlavním cílem v oblasti kvality je dodávat výrobky, které splňují potřeby a očekávání zákazníků – a to včas.
Naši zaměstnanci jsou naším nejcennějším aktivem. Každý člen je kvalifikován důsledným školením v administrativní i technické oblasti. Informovanost a angažovanost zaměstnanců jsou klíčovými faktory úspěchu a my dbáme na to, aby každý znal svou odpovědnost a důležitost přispívat k dobré kvalitě. Všechna pracoviště společnosti Septentrio jsou certifikována podle normy ISO 9001:2015

Proč zvolit Septentrio?
Společnost Septentrio je výrobcem multifrekvenční polohovací technologie GPS/GNSS s certifikací ISO 9001 pro náročné aplikace. Spolehlivé určování polohy na úrovni centimetrů umožňuje automatizaci strojů, což zvyšuje efektivitu a bezpečnost. Již více než dvě desetiletí poskytuje společnost Septentrio řešení pro určování polohy, navigaci a časování (PNT) pro průmyslové aplikace, jako je robotika, stavebnictví, sítě CORS, mapování, logistika a bezpilotní letadla (UAV).

Spolehlivé vysoce přesné určování polohy pomocí GNSS
Poskytujeme vysoce přesná řešení pro určování polohy, na která se můžete spolehnout. Protože naše přijímače sledují maximální množství satelitů, pracují spolehlivě i v těch nejnáročnějších prostředích, například když je výhled na oblohu částečně zakrytý vysokými budovami, útesy nebo listím. Algoritmus pro potlačení vícecestného signálu APME+, který je zabudován v našich přijímačích, zajišťuje spolehlivý provoz i v případě, že se signál GNSS odráží od vysokých staveb v okolí.

Řešení 3D orientace
3D orientace, včetně směru (yaw), sklonu a náklonu, je nezbytná pro automatickou navigaci a řízení. Společnost Septentrio nabízí přesnou orientaci vozidla z IMU v kombinaci se spolehlivým určováním polohy z našeho přijímače GNSS v kompletním balíčku GNSS/INS. Naše přijímače se dvěma anténami poskytují vysoce přesný kurz ihned od začátku, bez nutnosti inicializace pohybem.

Zabezpečení a odolnost
Naše GNSS přijímače jsou vyrobeny tak, aby fungovaly i v těch nejnáročnějších podmínkách. To znamená, že bezpečnost a robustnost jsou prvořadé. Díky bezkonkurenční technologii proti rušení a spoofingu fungují přijímače Septentrio spolehlivě i při intenzivním rádiovém rušení, které jiné komerční přijímače uzemní nebo v případě spoofingového útoku navede na špatnou stopu. Technologie LOCK+ zajišťuje odolnost proti mechanickým nárazům a vibracím, zatímco RAIM+ poskytuje spolehlivé informace o integritě pro aplikace kritické z hlediska bezpečnosti.

Hluboké znalosti odvětví
Naším cílem je, aby naši zákazníci byli úspěšní, a naší vášní je najít ideální řešení pro vysoce přesné určování polohy pro vaši technologii nebo aplikaci. Naše znalosti aplikací i sortiment výrobků jsou vyladěny pro různé průmyslové segmenty včetně referenčních stanic a infrastruktury, vědy, bezpilotních letounů, těžby a stavebnictví, zemědělství, průzkumu a mapování. Společnost Septentrio, jejíž kořeny vycházejí z high-tech průmyslového centra imec, má více než 20 let zkušeností s přinášením vysoce přesných RTK polohových a navigačních řešení pro náročné průmyslové aplikace.

Snadno integrovatelné produkty
Naše otevřená technologie, různá rozhraní, ovladače, API a intuitivní software vám pomohou snadno a efektivně integrovat řešení GNSS a zkrátit dobu implementace a nasazení. Všechny naše přijímače GNSS obsahují intuitivní webové uživatelské rozhraní pro snadné ovládání a monitorování, které vám umožní ovládat přijímač z jakéhokoli mobilního zařízení nebo počítače.

Aplikační inženýrství a podpora
Náš zkušený tým aplikační podpory je vám k dispozici v každém kroku procesu integrace. Tento tým se skládá z odborníků na GNSS a aplikace, kteří provádějí hloubkovou analýzu dat a rychle vydávají doporučení vedoucí k rychlé a úspěšné instalaci, čímž zkracují dobu uvedení na trh pro naše zákazníky.

Náš tým odborníků
Tým společnosti Septentrio se skládá z uznávaných technologických odborníků na určování polohy pomocí GNSS, INS, aplikační inženýrství a zajištění kvality. Jejich souhrnné know-how a desítky let zkušeností umožňují společnosti Septentrio vyrábět nejrobustnější vysoce výkonné produkty na trhu. S více než 20 lety zkušeností se specializací na spolehlivé vysoce přesné určování polohy společnost Septentrio nadále úzce spolupracuje s Evropskou kosmickou agenturou (ESA) i dalšími významnými dodavateli elektroniky po celém světě a přináší svým zákazníkům nejnovější technologie GNSS a fúze senzorů.

Pokud máte dotaz ohledně GNSS systémů Septentrio, neváhejte nás kontaktovat!
Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně GNSS přijímačů Septentrio nebo máte zájem o cenovou nabídku, dejte nám prosím vědět. Budeme se snažit Vás kontaktovat co nejdříve.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení