Image3
Back Pack in Use 27

ZEB Discovery – naše nové řešení pro rychlé mapování

Rychlé skenování

Zaměření třípatrové budovy zabere přibližně 30 minut s přesností kolem 15 mm. O vše ostatní se postará náš skvělý SLAM algoritmus.

 

Přizpůsobuje se prostředí

Univerzální technologie se dokáže přizpůsobit jakémukoliv prostředí, zvlášť dobré výsledky podává v členitých a uzavřených prostorech. To vše bez GPS.

Šetří čas a peníze

Můžete zaměřit a modelovat velmi komplexní data až 10x rychleji než klasickými metodami. To přináší nebývalou efektivitu a úsporu času a peněz.

Uživatelsky přívětivý software

Díky rychlému a snadnému ovládání máte výsledky v řádu minut. Surová data prochází SLAM algoritmem a výsledkem jsou přesná 3D mračna bodů.

Prověřená technologie

Naše technologie, která změnila pravidla hry, byla úspěšně nasazena a prodána ve více než 70 zemích světa. Všude bez rozdílu sklízela ovace.

Zcela nové funkce ZEB Discovery:

  • Clip and go technologie – vezměte svůj Horizon za ruční madlo, pověste ho na dron nebo připevněte na ruksak ZEB Discovery

  • Automatické zpracování a synchronizace mračen bodů a obrazových dat

  • GPS pro určení polohy

  • Nejsilnější SLAM algoritmus na trhu, nyní dostupný i s obrazovou informací s ultra-vysokým rozlišením z kamery iStar Pulsar od firmy NCTech

Mobilní mapování dneška pro chytrá města budoucnosti

  • ZEB Discovery nabízí bezkonkurenční flexibilitu v městském prostředí. Kombinuje ten nejlepší SLAM algoritmus na trhu a obrazová data s vysokým rozlišením. Způsob měření s lehkým ruksakem s sebou nese volnost pohybu a umožňuje měřiči sbírat data kdekoliv.

  • Vestavěná GPS přiřazuje datům polohu tak, aby byla snadno dostupná skrze GIS aplikace.

  • Snadno přeměňte svůj ruční skener ZEB Horizon ve skenovací senzor na UAV nebo na ruksak, to vše díky clip and go technologii.

Kombinace softwaru GeoSLAM Hub a Orbit

Software GeoSLAM Hub bezproblémově zpracovává data a snímky. Nově lze externě zasáhnout do SLAM algoritmu pro zpřesnění skenů.

GeoSLAM vytvořil partnerství se společností Orbit, v jejímž softwaru mohou být data prohlížena. Software Orbit přináší nové možnosti, zejména díky datům ze ZEB Discovery, tedy 3D sken a obrazová data s vysokým rozlišením.