FlexScan 22 – revoluční 3D skenovací systém od Zoller + Fröhlich

Z+F FlexScan od Zoller + Fröhlich je revoluční platforma Mobile Mapping SLAM. Kombinuje výhody statického skenování s efektivitou mobilních systémů, ideální pro aplikace jako stavebnictví, správa zařízení, procesní průmysly, dokumentace kulturního dědictví a forenzní analýza.

Univerzální montáž

FlexScan 22 je vysoce univerzální a snadno se přizpůsobuje různým podpůrným systémům. Může být připojen k batohům, vozíkům na stativu, pevným stativům a robotům. Díky systému Quick Mount je přechod mezi podpůrnými systémy otázkou několika minut.

Kamerový systém

FlexScan 22 je vybaven panoramatickou kamerou pro barevné mapování mobilních skenovacích dat.

Efektivita projektu

FlexScan 22 nabízí projektově adaptivní přístup, který šetří čas a zdroje. Tento flexibilní systém optimalizuje nákladové struktury a je adaptovatelný podle rozsahu a charakteru projektu.

Snadné sběr dat

Data z statického i mobilního skenování se synchronizují lokálně na interním pevném disku a také na odnímatelném médiu pro zálohování a zpracování.

blue workflow®

Data jsou snadno integrovatelná do blue workflow® a Z+F LaserControl® nebo exportovatelná do standardních formátů pro software třetích stran.

Měřicí přesnost pro nejnáročnější požadavky

FlexScan 22 vychází z vysoce kvalitního statického skeneru Z+F IMAGER® 5016, dosahuje přesnosti až 2,5 mm ve výsledku SLAM a každý skenovaný profil má 10 000 bodů, což zajišťuje nejjemnější detaily ve 3D modelu.

Přesný sledovací systém

Sledovací systém zaznamenává přesnou polohu, orientaci a pozici SLAM platformy.

Vysoce kvalitní kamerový systém

Záznamy z kamer mají vysokou barevnou věrnost a široký dynamický rozsah.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití

SLAM platforma je vhodná jak pro venkovní, tak pro vnitřní aplikace.

Pokud máte dotaz ohledně mobilního skenovacího systému FlaxScan 22, naváhejte nás kontaktovat!
Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně ohledně mobilního skenovacího systému FlaxScan 22 nebo cenové nabídky, dejte nám prosím vědět. Budeme se snažit Vás kontaktovat co nejdříve.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení