Basetime – automatický systém monitorování pohybu terénu

Společnost Basetime představuje autonomní monitorovací systém Locator One založený na přesném  GNSS systému určený pro stavební společnosti, geodetické a geofyzikální inženýry a správce majetku, kteří řeší složité úlohy monitorování terénu.

Locator One využívá GNSS systém a RADAR ke sledování jak vertikálního pohybu terénu, tak úrovně a tloušťky přidaných vrstev materiálu. Automatický senzor měří přesnou polohu usazovací tyče s přesností 3 mm v horizontální rovině a 5 mm ve vertikální rovině.

Přesnost – Díky eliminaci lidského zásahu poskytuje automatizované monitorovací řešení Locator One přesné výsledky s vysokou polohovou přesností a 95% provozuschopností, což znamená, že 95 % plánovaných měření vede také k výsledku.

Předvídatelnost – Sběr a výpočet přesných polohových dat na základě předem definovaných časových úseků umožňuje předvídat případný pohyb terénu a přijímat preventivní opatření.

Bezpečnost – Zvyšuje bezpečnost na staveništi tím, že eliminuje přítomnost měřiče na stavbě a používání vozidel v terénu.

Udržitelnost – monitorovací systém Locator One je napájen solární energií a superkondenzátorem, funguje autonomně a nepotřebuje údržbu, což snižuje emise CO2 během provozu.

Monitorovací senzor Locator One je autonomní přesné měřicí GNSS zařízení určené pro stavební společnosti, geodetické a geofyzikální inženýry a správce majetku, kteří řeší složité úlohy monitorování pohybu terénu, budov nebo mostů. Umístěním monitorovacího zařízení na usazovací tyče dosahujeme přesnosti v řádu milimetrů.
Locator One využívá GNSS a RADAR ke sledování vertikálního a horizontálního posunu oproti původní pozici s přesností – maximálně – 5 mm ve směru Z a 3 mm ve směru X-Y.
Monitorovací senzor Locator One je navržen tak, aby samostatně monitoroval vaše staveniště. Umístěním skupiny zařízení na usazovací tyče lze měřit deformace a posuny rozsáhlého území nebo velkých objektů. Locator One pak poskytuje přesná a spolehlivá polohová data prostřednictvím ovládacího panelu Basetime nebo vašeho vlastního preferovaného informačního systému s rozhraním API.

Pokud máte dotaz ohledně systému Basetime, naváhejte nás kontaktovat!
Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně fungování monitorovacího systému Basetime nebo cenové nabídky, dejte nám prosím vědět. Budeme se snažit Vás kontaktovat co nejdříve.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení