Revoluční mobilní skenování s FARO Orbis

Mobilní laserový skener FARO Orbis přináší na trh revoluční změnu v oblasti 3D mobilního skenování. Tento skener kombinuje rychlost, všestrannost a přesnost v jednom kompaktním zařízení, které nabízí jak mobilní, tak stacionární skenování s využitím technologie Flash. FARO Orbis je navržen tak, aby zjednodušil pracovní postupy, minimalizoval lidské chyby a maximalizoval produktivitu. S FARO Orbis přichází budoucnost získávání dat – rychlá, efektivní a bez kompromisů.

Rychlé mobilní skenování a kvalitní Flash skenování v jednom zařízení

FARO Orbis řeší dilema mezi rychlostí a přesností díky nejmodernější technologii skenování integrované s FARO Flash. Umožňuje rychlé dynamické skenování při průchodu pracovištěm a zároveň stacionární Flash skenování klíčových oblastí za pouhých 15 sekund. Tento skener je až 10x rychlejší než tradiční metody zaměřování, což šetří čas, peníze a minimalizuje přerušení na pracovišti.

Opakovatelnost a efektivita

Díky rychlému zachycení dat Orbis zjednodušuje proces opakovaného skenování pro sledování změn v čase, což vede k výraznému snížení prostojů. Integrace s cloudovým zpracováním a porovnáním dat ve FARO Sphere XG umožňuje efektivní správu projektů a sledování postupu prací.

Jednoduchost skenování

Kompaktní design Orbis v kombinaci s okamžitou zpětnou vazbou a pokročilými softwarovými automatizacemi umožňuje snadné zachycení vysoce kvalitních dat. Orbis zjednodušuje komplexní mapování a zaměřování, což umožňuje efektivní sběr dat v různých odvětvích, jako je těžba, stavebnictví nebo městské plánování.

Nejlepší SLAM ve své třídě 

Orbis využívá pokročilý algoritmus SLAM (Simultaneous Localization and Mapping), který je výsledkem přímé zpětné vazby od zákazníků z reálného prostředí. Tento systém poskytuje špičkovou spolehlivost a umožňuje zachytit i ty nejnáročnější pracoviště s důvěrou.

Různé možnosti zpracování

FARO nabízí kompletní portfolio cloudového a desktopového softwaru pro zpracování dat. Můžete poskytovat informace o mračnu bodů prostřednictvím cloudového zpracování ve FARO Sphere XG nebo lokálně zpracovávat data v FARO Connect. Pro špičkovou kvalitu a globální přesnost lze skeny Flash registrovat pomocí FARO SCENE.

Inovativní software přizpůsobený zákazníkům

FARO spolupracuje s odborníky z odvětví na optimalizaci svých softwarových řešení, čímž zajišťuje efektivní pracovní postupy a kvalitní výstupy. FARO Stream, pokročilá mobilní aplikace, výrazně zvyšuje a optimalizuje skenovací zážitek.

Reálná zpětná vazba

Získejte okamžité poznatky díky reálné zpětné vazbě z vašeho skenu, abyste se ujistili, že nic nebylo vynecháno.

Reference a Flash skeny

Zachyťte reference a Flash skeny pomocí aplikace Stream jedním tlačítkem a nahrávejte data přímo do cloudového systému FARO Sphere XG.

Integrované řešení pro těžební průmysl

Orbis přináší výrazné zlepšení efektivity, bezpečnosti a přesnosti v těžebním průmyslu. Umožňuje rychlé získávání dat pro časté analýzy, sledování pokroku a volumetrické výpočty zásob.

Rychlé získávání dat pro stavební projekty

Orbis transformuje technologii zachycování 3D reality, což umožňuje efektivní pracovní postupy a integraci dat v reálném čase pro stavební projekty. To zahrnuje sledování pokroku, inspekci vertikálních šachet a správu aktiv.

Specifikace FARO Orbis

Obecné vlastnosti

  • Dosah: 120 m
  • Body za sekundu: 640 000
  • Zorné pole: 360° x 290°
  • Počet LIDAR kanálů: 32
  • Kamera: Plně 360° obraz s rozlišením 8M pixelů každou sekundu

Mobilní skenování

  • Přesnost: 5 mm
  • SLAM: Robustní SLAM poháněný technologií GeoSLAM

Stacionární Flash skenování

  • Přesnost: 2 mm
  • Doba skenování: 15 sekund včetně barev
  • Rozlišení: 19M bodů (13 mm @ 10 m)

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací, cenovou nabídku nebo prezentaci? Navštivte náš kontaktní formulář.

Prospekt ke stažení FARO Orbis – Hardware and Software